Доставка суші-сетів у Миколаєві

Суші-сети в Миколаєві – найбільш поширений варіант азійської їжі. Його зручність полягає в доступній вартості та грамотному комбінуванні інгредієнтів для досягнення гармонії смаку і зовнішнього вигляду.

Суші-сети в Миколаєві: особливості меню

У ресторані Суші-Го можна покуштувати найрізноманітніші варіації улюблених суші – від рибних, до морепродуктів, курки та навіть овочевих страв.

Маленькі

Невеликі набори їжі включають близько 600 г азійських суші та підходять для одного або максимум двох людей.

Особливою популярністю користується економічний «Хіт», що складається з сирного ролу, Філадельфії та Каліфорнії. Ще один варіант – «Лайт», всередині якого заховані шматочки з крем-мусом з риби, а також кілька веганських варіантів зі слайсами з авокадо.
Для поціновувачів сиру представлений окремий наборчик, що складається повністю з міксу молочного продукту.

Середні

Мають вагу понад 800 г і включають по чотири основні різновиди ролів. Підходять для трьох-чотирьох людей відповідно.
Увагу варто звернути на набір «Go», що містить два види веганських ролів з овочами та фруктами, а також традиційний варіант зі шматочками червоної риби.

«Філа Фіш» порадує тих, хто віддає перевагу класичному лососеві в різних варіантах подачі та тигрову креветку.

Великі

Замовити суші-сет, в складі якого велика кількість шматочків – відмінне рішення, якщо збирається компанія понад четверо осіб.
Серед таких варіантів – «Кілограм Плюс». У його складі кілька видів хосомакі з сиром і огірком, традиційна Каліфорнія з червоною рибою, парочка сирних шматочків і оригінальний варіант з ніжною, копченої куркою.

Сет «СамеТо» вагою в 1220 г теж знайде, чим здивувати. Усередині нього – мікс з сирів, ікри, ніжного лосося і копченої курки. Знайдеться й овочево-фруктовий рол для веганів з манго і слайсами авокадо.
Найбільшим по праву вважається набір «Компанія» (1540 г), що складається з 64 ролів. Всередині – Філадельфія і Каліфорнія, огірковий хосомакі, варіанти з крабовими паличками та курячими грудками.

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Sushi-Go